Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 21, 2018 in Turystyka |

Kilka dni w Paryżu – wyjazd na dłuższy weekend. Zwiedzanie Paryża w 4 dni

Podróżowanie nigdy nie było tak proste, jak jest obecnie. Można poszukać ciekawych ofert biur podróży lub spontanicznie kupić bilet i pojechać w świat. Zwiedzanie Paryża w 4 dni, wizyta w Londynie na weekend, 2 dni w Barcelonie – to tylko niektóre kuszące możliwości.

4 dni w Paryżu – jak zaplanować podróż?

Krótkie wycieczki do europejskich miast stają się coraz bardziej popularne. Duży wpływ na to mają tanie linie lotnicze, które sprawiają, że cały kontynent jest w zasięgu naszej ręki w niecałe trzy godziny lotu, w naprawdę przystępnych cenach.

zwiedzanie Paryża w 4 dni

Stolica Francji to idealne miejsce na romantyczny wypad we dwoje. Przecież od lat jest nazywany stolicą zakochanych! Co można zrobić, kiedy chcemy poznać Paryż w 4 dni? Zaplanujmy, czy marzy nam się spacerowanie i zobaczenie z bliska sztandarowych atrakcji jak Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, Notre Dame i Sacre Coeur, czy bardziej chcielibyśmy odwiedzić najważniejsze muzea, wypełnione klasykami światowej sztuki. Nasza wyprawa „Paryż 4 dni” może również upłynąć na spacerowaniu pięknymi uliczkami miasta. W maleńkich kawiarenkach, pachnących kawą i croissantami najlepiej można poznać atmosferę Paryża.

Krótki pobyt nie pozwoli na zobaczenie wszystkiego na raz, ale sprawi, że zachłyśniemy się pięknem miejsca i na pewno będziemy chcieli tam wrócić.