Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 11, 2018 in Motoryzacja |

Quad do ogródka zasypanego śniegiem? Quad do odśnieżania – Pług do kłada

Quad to nie tylko pojazd służący do zabawy. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i specyficznej budowie może posłużyć do uprawniania sportu, zajęć rekreacyjnych, turystyki itd. Ponieważ zaopatrzony jest w specjalne opony, które umożliwiają jazdę po trudnym i grząskim terenie, praktycznie nie ma dla niego miejsca, do którego nie mógłby bezproblemowo dojechać.

quad do odśnieżania

Można też z powodzeniem wykorzystać go nawet w pracach na roli lub w przydomowym ogródku. Dzięki specjalistycznym urządzeniom dostosowanym do pracy z quadem będziemy mieli możliwość między innymi w szybki sposób przekopać ziemię czy pozbyć się chwastów. Quad przyda się także zimą, kiedy nasz ogródek zasypany będzie przez śnieg.

Pług do śniegu do quada – Pług do kłada

Quad do odśnieżania ogródka? Dlaczego nie! Jest to na pewno o wiele wygodniejsze, niż codzienne wymachiwanie łopatą. Śnieżny pług do quada to specjalne urządzenie zaopatrzone we wspomagany sprężynami lemiesz, dzięki któremu możliwe jest szybkie i sprawne odśnieżanie. Quad z pługiem nie tylko pozwala na zaoszczędzenie czasu, ale tez gwarantuje sporą wygodę.