Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 2, 2018 in Motoryzacja |

Japońska jakość – YAMAHA. V2 Opole Oleska

YAMAHA to znany i ceniony na całym świecie japoński koncern, założony w roku 1887 przez przedsiębiorcę Torakusu Yamahę. Od początku swojej działalności firma zajmuje się produkcją i sprzedażą instrumentów muzycznych (między innymi pianin, fortepianów, syntezatorów, gitar, zestawów perkusyjnych i innych), urządzeń audiowizualnych oraz chipsetów i kart muzycznych. Od roku 1955 jako YAMAHA MOTOR COMPANY zajmuje się także produkcją pojazdów jednośladowych (motocykli oraz skuterów – tradycyjnych, śnieżnych i wodnych), a także silników do łodzi motorowych i quadów.

Pojazdy YAMAHA  – V2 Opole

Zarówno wszelkie jednoślady, jak i quady od YAMAHY charakteryzują się doskonałą jakością i precyzją wykonania, uniwersalnością i ciekawym, atrakcyjnym designem. Dzięki temu od lat cieszą się one niesłabnącym powodzeniem wśród miłośników jazdy na motorze, skuterze oraz quadzie.

YAMAHA Opole Oleska

Salon V2 Opole to autoryzowany dealer i serwis YAMAHA. Zapewnia on profesjonalną obsługę wszelkich pojazdów marki (motocyklu, skuterów i quadów), a także prowadzi sprzedaż nowych pojazdów i oryginalnych części.