Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 5, 2018 in Motoryzacja |

Sena SMH5 FM opinie. Jak wybrać interkom do motocykla?

Podstawowym urządzeniem, bez którego żaden motocyklista, wyruszający w dłuższą podróż, nie może się obyć, jest bez wątpienia dobrze wybrany interkom, dający wiele funkcjonalnych możliwości i znacząco uprzyjemniający jazdę. Jaki jest nowy Sena SMH5 fm?

Sena SMH5 FM opinie

W zestawie znajdują się wszystkie elementy, potrzebne do komfortowej jazdy i komunikacji ze światem: interkom, mikrofon (w zależności od zestawu przeznaczony do otwartego lub zamkniętego kasku), słuchawki, wszelkie elementy montażowe i podkładki. Mocowanie poszczególnych części nie nastręcza problemu, są stabilne i nie grozi im odpadnięcie w trakcie jazdy. Obsługa interkomu jest również bardzo prosta, dzięki użyciu obrotowego przycisku Jog Dial. Można przełączać się pomiędzy użytkownikami, słuchać a nawet dzielić się z innymi muzyką, prowadzić rozmowy, dzięki sparowaniu urządzenia ze smartfonem. Całość obsługi sprowadza się do dwóch przycisków: wspomnianego Jog Dial i Phone Button.
Urządzenie wyposażone jest w filtrowanie szumów i wzmocnienie dźwięków, dlatego komunikacja między poszczególnymi użytkownikami jest prosta i bardzo wygodna.

Dedykowane urządzenia znacząco podnoszą komfort jazdy i usprawniają komunikację. Dzięki temu możemy w pełni cieszyć się każdą wyprawą.