Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 5, 2018 in Motoryzacja |

Technologiczne wsparcie w podróży motocyklem – intercom sena smh5

Podróżnicy, którzy uwielbiają zwiedzać świat, siedząc na swoim ukochanym motocyklu, potrzebują szeregu urządzeń, które w znaczący sposób ułatwiają przemieszczanie się, łączność ze światem, ale też uprzyjemnią dłuższe odcinki trasy. Idealnie do tego nadaje się intercom Sena smh5.

Technologiczne detale – intercom sena smh5

W ramach dostępnych w ofercie sklepów wariantów zestawu intercom Sena smh5 możemy wybierać, czy potrzebny nam jest mikrofon przyczepiany do kasku (otwartego lub zamkniętego) lub też pakiet uniwersalny, w którym znajdziemy oba rodzaje mikrofonu. W jego ramach dostajemy: interkomy, słuchawki, mikrofony, wszelkie potrzebne elementy mocowania. Na jakie funkcje możemy liczyć w przypadku tego urządzenia?

Maksymalny zasięg między dwoma interkomami to 400 m w przestrzeni otwartej, dzięki temu można się kontaktować bez przeszkód z towarzyszącą nam osobą. Ponadto urządzenie, dzięki swej konstrukcji, może współpracować z interkomami innych producentów.

Technologia Bluetooth 3. 0 daje świetną jakość dźwięku (oprócz niego urządzenie posiada wbudowany wzmacniacz), pozwalając przy tym na korzystanie z kilku urządzeń równocześnie (na przykład: drugiego interkomu, telefonu, urządzenia audio i nawigacji).

Urządzenie tego typu znacząco ułatwia komunikację i organizację naszej wakacyjnej podróży na motocyklu. Dzięki niemu zawsze jesteśmy w kontakcie ze światem i równocześnie możemy po prostu cieszyć się przygodą.