Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 22, 2018 in Motoryzacja |

Tomtom Rider 400 opinie. Wybór odpowiedniej nawigacji dla motocyklistów. Nawigacja motocyklowa forum

Motocykliści, zwłaszcza ci, którzy uwielbiają wybierać się na dłuższe wyprawy na swoim jednośladzie, często stają przed dylematem: czy warto kupić dedykowaną nawigację, czy może wystarczy smartfon w zabezpieczającej obudowie?

Nawigacja motocyklowa forum – opinie użytkowników

Szereg dyskusji na ten temat odbywa się na różnych forach motocyklowych. Wielu kierowców od długiego czasu narzeka na używanie zwykłego smartfona. Za najczęstszy problem z tego typu rozwiązaniem podają problemy z parowaniem urządzenia. Dlatego może warto zaplanować w wydatkach zakup profesjonalnej nawigacji, dedykowanej właśnie motocyklistom.

Tomtom Rider 400 opinie

Niedawno pojawiła się nowa wersja popularnej nawigacji – Tomtom Rider 400. To urządzenie, które ma szanse sprostać większości wymagań różnych użytkowników. Jest szybkie i inteligentne, pozwalając w pełni cieszyć się z jazdy.

Podstawową zaletą jest możliwość aktualizacji bezpośrednio przez sieć WiFi. Nie musimy już podłączać nawigacji do komputera. Mamy dostęp do map świateł, korków i fotoradarów oraz ponad 150 tras do pobrania na specjalne i wyjątkowe wycieczki. Urządzenie można dodatkowo sparować z telefonem. Do wersji podstawowej można również dokupić specjalne akcesoria, jak: zestaw do montażu samochodowego, system antywłamaniowy i ochronny futerał.