Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 22, 2018 in Motoryzacja |

Tomtom Rider 400 opinie. Wybór odpowiedniej nawigacji dla motocyklistów. Nawigacja motocyklowa forum

Tomtom Rider 400 opinie. Wybór odpowiedniej nawigacji dla motocyklistów. Nawigacja motocyklowa forum

Motocykliści, zwłaszcza ci, którzy uwielbiają wybierać się na dłuższe wyprawy na swoim jednośladzie, często stają przed dylematem: czy warto kupić dedykowaną nawigację, czy może wystarczy smartfon w zabezpieczającej obudowie?

Nawigacja motocyklowa forum – opinie użytkowników

Szereg dyskusji na ten temat odbywa się na różnych forach motocyklowych. Wielu kierowców od długiego czasu narzeka na używanie zwykłego smartfona. Za najczęstszy problem z tego typu rozwiązaniem podają problemy z parowaniem urządzenia. Dlatego może warto zaplanować w wydatkach zakup profesjonalnej nawigacji, dedykowanej właśnie motocyklistom.

Tomtom Rider 400 opinie

Niedawno pojawiła się nowa wersja popularnej nawigacji – Tomtom Rider 400. To urządzenie, które ma szanse sprostać większości wymagań różnych użytkowników. Jest szybkie i inteligentne, pozwalając w pełni cieszyć się z jazdy.

Podstawową zaletą jest możliwość aktualizacji bezpośrednio przez sieć WiFi. Nie musimy już podłączać nawigacji do komputera. Mamy dostęp do map świateł, korków i fotoradarów oraz ponad 150 tras do pobrania na specjalne i wyjątkowe wycieczki. Urządzenie można dodatkowo sparować z telefonem. Do wersji podstawowej można również dokupić specjalne akcesoria, jak: zestaw do montażu samochodowego, system antywłamaniowy i ochronny futerał.