Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 17, 2018 in Motoryzacja |

Akumulator loxa- czym się charakteryzuje?

Fabryka akumulatorów Loxa produkuje bardzo wysokiej jakości akumulatory rozruchowe. Ich pojemność to od 36 do 230 Ah. Są odpowiednie do: samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, autobusów i do maszyn rolniczych. W ich ofercie znaleźć można również akumulatory bezobsługowe w technologii wapniowej. Ich pojemność to od 50 do 95 Ah.

 

Cieszą się one bardzo dużym uznaniem wśród klientów. Fabryka akumulatorów Loxa została założona w 2004 roku. Pracują w niej inżynieroweie z bardzo dużym doświadczeniem w dziedzinie akumulatorów oraz inni wykwalifikowani pracownicy. To pozwoliło firmie bardzo szybko się rozwinąć. Obecnie każdy akumulator loxa jest na poziomie światowym.

Jakie akumulatory Loxa pasują do samochodów osobowych?

Akumulatory Loxa łączą w sobie doświadczenie ich twórców z innowacyjnymi technologiami. Dzięki temu fabryka Loxa może zaoferować swoim klientom bardzo duży wybór akumulatorów rozruchowych, które są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm, które mają w swojej flocie samochody osobowe. Akumulatory Loxa do samochodów osobowych zaliczają się do jednej z dwóch serii: Loxa Classic albo Loxa Orange.

 

Czym charakteryzuje się seria Loxa Classic?

Te akumulatory Loxa polecane są dla wszystkich tych osób, które cenią nie tylko niezawodność, ale również odporność na uszkodzenia w trudnych warunkach eksploatacyjnych. To wyjątkowo dobrej jakości akumulatory w atrakcyjnej cenie. Akumulator Loxa to najlepszy wybór. Zachęcamy do zapoznania się z ich szczegółową ofertą.